zaprasza Kinga Roberts

Reiki i kryształy

Naturalne uzdrawianie metodą REIKI doskonale współdziała z kryształami. Równocześnie przy zabiegu używamy odpowiednich kryształów kładąc na czakry pacjenta lub okładając dookoła ciała. Kryształy i kamienie posiadają energię i wibracje własne. Ważne jest dobranie kamieni zgodnie z polem energii, które każdy z nas posiada. Połączenie takiego zabiegu REIKI z energią kryształu daje satysfakcjonujące rezultaty.

Wybór kryształu

Poddajmy się własnej intuicji i wrażliwości. Wyciągając rękę skupiamy się na kolorze, wielkości i kształcie. Uwierzmy w nasze odczucie i wybierzmy jeden. Trzymając w ręku na dłoni, zamknijmy oczy i odczujmy zadowolenie. Możemy odczuć gorąco lub zimno w dłoni. Jeśli nie to nastąpi to w pracy z kamieniami.

Oczyszczenie

Gdy już wybraliśmy kamień, bardzo ważne jest żebyś go oczyścił. Kryształy i kamienie szlachetne łatwo przyciągają wszelkiego rodzaju wibracje, zarówno pozytywne jak i negatywne. Kamień, który wybrałeś mógł przemierzyć wiele tysięcy mil zanim dotarł do Ciebie. Mógł także zgromadzić wiele negatywnych energii. Dlatego zanim zaczniesz go używać, ważne jest żebyś usunął wszystkie negatywne wibracje.Metody oczyszczania


Aby ochronić swoje kryształy i kamienie od ewentualnych szkodliwych energii i wibracji, trzymając kamień w rękach wypowiedz słowa: Chcę i rozkazuję aby ten kamień był używany tylko z najwyższym pożytkiem dla mnie i dla osób, z którymi będę pracował. Teraz Twój kamień został oczyszczony, poświęcony i jest gotowy do programowania.

Moja oferta

Sztuką Reiki zajmuję się już 20 lat. Jako jedyna w Polsce mam ukończone nauki Reiki w Japonii w Kyoto u Wielkiego Mistrza Sali Sawady.

dowiedz się więcej o mnie

Kursy i zabiegi

Zabiegi, oraz kursy I, II, oraz mistrzowskie III i IV stopnia, odbywają się w Sopocie
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

więcej o kursach więcej o zabiegach

Zapraszam do kontaktu: +48 503 065 333