zaprasza Kinga Roberts

Programowanie kryształu

Wszystkie kryształy i kamienie oddziaływają według Twoich intencji. Dzięki życzeniu i wizualizacji tworzymy energię krystaliczną, którą należy ukierunkować drogą: Medytacji, Uzdrawiania I Kreacji

Medytacja

Na świecie ludzie praktykują swoja własną formę medytacji. Każdy odnajduje spokój i spełnienie we własny sposób. Jeżeli oddając się medytacji trzymasz w ręce kwarc krystaliczny lub ametyst wpłyniesz na wzbogacenie głębi swojego duchowego przeżycia. Każdy z tych kamieni umożliwia otarcie Twojej duszy na Wszechświat oraz podniesie na wyższy poziom Twoją wewnętrzną świadomość.

Ametyst uwalnia od mentalnego i fizycznego stresu i napięcia. Kamień ten jest przekaźnikiem spokoju i ukojenia. Powinniśmy posiadać własny kamień kryształu i trzymać go podczas sesji medytacyjnej. Po paru minutach odczujemy bardziej rytmiczny oddech i odczucie wewnętrznego spokoju i harmonii. Duży pożytek przynoszą duże kryształy umieszczone w czterech kątach pokoju do medytacji. Każdy z czterech kryształów jest zaprogramowany tak, aby wysyłał subtelną energię w stronę osoby medytującej. Trzeba pamiętać aby kryształy były właściwie oczyszczone i zaprogramowane vide poprzedni artykuł. Dobrze jest słuchać odpowiedniej wyciszonej muzyki podczas medytacji- to tworzy nastrój. Możesz używać swojego kryształu na wiele sposobów w medytacji. Słuchaj tego co Ci mówi Twój kryształ, a przekonasz się, że efekty będą warte zachodu.

Moja oferta

Sztuką Reiki zajmuję się już 20 lat. Jako jedyna w Polsce mam ukończone nauki Reiki w Japonii w Kyoto u Wielkiego Mistrza Sali Sawady.

dowiedz się więcej o mnie

Kursy i zabiegi

Zabiegi, oraz kursy I, II, oraz mistrzowskie III i IV stopnia, odbywają się w Sopocie
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

więcej o kursach więcej o zabiegach

Zapraszam do kontaktu: +48 503 065 333