zaprasza Kinga Roberts

Praca Reiki

Dziś w świecie nauki, szybkiego rozwoju i postępu potrzebujemy bardziej niż kiedykolwiek momentów wyciszenia. O najdawniejszych czasów było wiadomo, że niewidoczny strumień energii przepływa przez żyjące organizmy. Pomimo sceptycyzmu, osiągnięć medycyny i odkryć- proces uzdrawiania został doceniony i zaakceptowany Piękno REIKI jest jej atutem prostoty i dlatego jest osiągalne dla każdego, a jedyna rzeczą jest pragnienie otwarcia siebie na energię, która może uzdrowić nasze ciało i duszę. Możemy osiągnąć poziom duchowej transformacji nawet jeżeli nie mamy czasu na medytację. Trening do inicjacji REIKI trwa dwa dni.

Osiągamy przez to możliwość dawania energii REIKI sobie i innym.

Reiki pomaga ciału pozbyć się stresu i napięcia, powodując głęboką relaksację, którą sięga do miejsc bólu/ choroby i balansuje cały organizm, dodatkowo dociera do całej struktury psychicznej ciała subtelnego, a tym samym pomaga nam w procesach myśli i emocji.Reiki pomaga ciału pozbyć się stresu i napięcia, powodując głęboką relaksację, którą sięga do miejsc bólu/ choroby i balansuje cały organizm, dodatkowo dociera do całej struktury psychicznej ciała subtelnego, a tym samym pomaga nam w procesach myśli i emocji.REIKI oczyszcza ciało (fizyczne i mentalne) z toksyn i balansuje energię, uwalniając nas od efektów stresu.

REIKI otwiera zablokowane czakry i meridiany, czyszcząc energię ciała, pozostawia nam poczucie relaksu i spokoju oraz głębokiej o mentalnej czystości. Otrzymujemy uczucie ciepła i komfortu.

REIKI działa na całą osobę: Ciało, umysł, emocje i ducha. Łatwo jest tego nauczyć się na kursie, praktykując potem na sobie jak i na innych.

REIKI jest łatwe i przyjemne, nie ma żadnego ryzyka, a daje benefit dla otrzymującego i dającego.

REIKI nie odnosi się do żadnej religii, dogmatów i wierzeń.
To co jest ważne dla REIKI to to, żebyśmy żyli w harmonii ze światem.

REIKI różni się od innych metod, ponieważ energia może przepływać tylko od osoby, która otrzymała inicjacje od Mistrza REIKI.

W konkluzji: ludzie w atmosferze REIKI czują się lepiej w stosunku do siebie i otoczenia, żyją w harmonii do naszej planety.

Moja oferta

Sztuką Reiki zajmuję się już 20 lat. Jako jedyna w Polsce mam ukończone nauki Reiki w Japonii w Kyoto u Wielkiego Mistrza Sali Sawady.

dowiedz się więcej o mnie

Kursy i zabiegi

Zabiegi, oraz kursy I, II, oraz mistrzowskie III i IV stopnia, odbywają się w Sopocie
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

więcej o kursach więcej o zabiegach

Zapraszam do kontaktu: +48 503 065 333