zaprasza Kinga Roberts

Co wyróżnia Reiki?

Czym różni się REIKI od innych metod uzdrawiania?

Podstawą siły REIKI jest prostota. O ile przy innych terapiach do osiągnięcia kwalifikacji niezbędne są tygodnie, a nawet miesiące, to REIKI można przekazać podczas jednego weekendu. Droga do REIKI nie prowadzi poprzez rozum, ale przez intuicję, a więc wtajemniczenie pozwala nam zaliczyć REIKI do terapii działających energetycznie. W tym też jest odrębność tej terapii.

Lekarze, pielęgniarze, masażyści, relacjonują niemal jednomyślnie, że po inicjacjach, podczas oddziaływania na swych pacjentów odczuwają, że z ich rąk wypływa znacznie więcej ciepła. Najbardziej można to sprawdzić na sobie - wsłuchać się w swoje ciało.

REIKI chce dopomóc człowiekowi w osiagnięciu równowagi fizycznej, umysłowo - duchowej i mentalnej. Stosując REIKI robimy sobie prezent. Człowiek jest całością w której właściwe funkcjonowanie ciała, ducha i umysłu jest warunkiem jego zdrowia.

Terapie naturalne pozwalają uzyskać stan harmonii i równowagi na różnych poziomach i są uzupełnieniem tego co człowiekowi proponuje medycyna konwencjonalna.

Moja oferta

Sztuką Reiki zajmuję się już 20 lat. Jako jedyna w Polsce mam ukończone nauki Reiki w Japonii w Kyoto u Wielkiego Mistrza Sali Sawady.

dowiedz się więcej o mnie

Kursy i zabiegi

Zabiegi, oraz kursy I, II, oraz mistrzowskie III i IV stopnia, odbywają się w Sopocie
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

więcej o kursach więcej o zabiegach

Zapraszam do kontaktu: +48 503 065 333