zaprasza Kinga Roberts

Co to jest Reiki?

co to jest reiki?

REIKI jest japońskim słowem - oznacza uniwersalną siłę energii. Sylaba REI - opisuje bezgraniczny aspekt tej energii, podczas gdy sylaba KI stwierdza życie energii. REIKI jest energią płynącą z kosmosu, witalną siłą zachowującą wszystkie żywe istoty i rzeczy - ludzi, rośliny, naszą planetę. REIKI jest naturalna siłą uzdrawiania.

Energia Reiki odkryta została w połowie XIX wieku przez Japończyka, chrześcijańskiego uczonego dr. Mikao Usui. Od jego odkrywcy, Reiki nazwane jest również Systemem Naturalnego Uzdrawiania Usui.


REIKI jest całkowicie bezpieczne, nie jest intruzem w naszych rękach, ale czymś więcej niż fizyczna terapia. Jest to holistyczny - czyli całkowity system do uzdrawiania ciała, umysłu i ducha i może również służyć do osobistego i duchowego rozwoju i osiagnięcia celu.


Praktycznym i najprostszym sposobem opisania REIKI, jest przepływ siły uniwersalnej przez dotyk rąk. REIKI gdy zostanie uaktywnione ( na kursach przez inicjację ), przepływa w celach uzdrawiania ciała, umysłu i ducha. Przepływ energii REIKI działa na fizyczne uzdrawianie ciała, otwiera umysł i duszę, usuwa ból, dyskomfort i blokady, które mogą powodować przede wszystkim problemy zdrowotne.REIKI jest niebem w twoich dłoniach,

REIKI jest miłością uczącą nasze serca otwarcia,

REIKI jest akceptacją naszego "JA" i jest stwierdzeniem jak ważne jest nasze życie,

(tłumaczenie z poematu SUE DUFF)

Moja oferta

Sztuką Reiki zajmuję się już 20 lat. Jako jedyna w Polsce mam ukończone nauki Reiki w Japonii w Kyoto u Wielkiego Mistrza Sali Sawady.

dowiedz się więcej o mnie

Kursy i zabiegi

Zabiegi, oraz kursy I, II, oraz mistrzowskie III i IV stopnia, odbywają się w Sopocie
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

więcej o kursach więcej o zabiegach

Zapraszam do kontaktu: +48 503 065 333