zaprasza Kinga Roberts

O mnie

Wielki Mistrz Reiki - Kinga Roberts Jest psychologiem, wykładowcą, autorką, prowadzi też seminaria i kursy, które pozwalają rozwinąć drzemiący w nas potencjał. Jako inspirująca osobowość prawie cały rok spędza w drodze, uczy w wielu krajach i zapoznaje uczestników swoich seminariów z mało znanymi aspektami naszej duszy i ciała.

Jest psychologiem, wykładowcą, autorką, prowadzi też seminaria i kursy, które pozwalają rozwinąć drzemiący w nas potencjał. Jako inspirująca osobowość prawie cały rok spędza w drodze, uczy w wielu krajach i zapoznaje uczestników swoich seminariów z mało znanymi aspektami naszej duszy i ciała.

Kinga Roberts - jako jedyna w Polsce ma ukończone nauki Reiki w Japonii w Kyoto u Wielkiego Mistrza Sali Sawady i stąd autentyczność i poprawność zabiegów i inicjacji

Posiada cechy kobiety XXI wieku, która prowadzi kulturę ludzkości do nowego rozkwitu. Kinga jest wszechstronnie wykształcona w wielu dziedzinach życia, ponieważ uczyła się poprzez praktykę: była doradcą psychologicznym, pracowała na stanowiskach kierowniczych i jako wykładowca. Doświadczenia te dostarczyły jej solidnej i obszernej wiedzy, która przemawia do ludzi z bardzo zróżnicowanych kręgów i korzysta z osobistego doświadczenia, które doprowadziło ją do REIKI.Seminarium Reiki - uczestnicy sa po I i II stopniu Reiki (w środku Kinga Roberts w żółtym ubraniu)

Zdjęcie grupowe

Kursy i zabiegi

Zabiegi, oraz kursy I, II, oraz mistrzowskie III i IV stopnia, odbywają się w Sopocie
Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.

więcej o kursach więcej o zabiegach

Zapraszam do kontaktu: +48 503 065 333